Sıkça Sorulan Sorular

 

  1. Nasıl alışveriş yaparım?
    Sitemizden alışveriş yapmak için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi ana sayfamızdaki "Üye Kayıt" linkini kullanarak yapabilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra satın almak istediğiniz ürünleri ürün sayfalarında bulunan "sepete at" butonunu kullanarak alışveriş sepetinize dilediğiniz kadar ürünü, mevcut stoğu geçmeyecek adette sepetinize atabilirsiniz. Satın almak istediğiniz tüm ürünleri sepetinize attıktan sonra, alışveriş sepetim sayfasına giderek kontrok edebilir ve sipariş vermek için "satın al" butonunu kullanarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Siparişinizi oluştururken; öncelikle fatura ve teslimat bilgilerinizi girmeniz, ödeme tipinizi seçerek, güvenli ödeme sayfasında ödeme işleminizi tamamlamanız ve siparişinizi onaylamanız gerekmektedir.
  2. Parolamı unuttum, ne yapmalıyım?
    "Parolamı Unuttum" linkine tıklayarak parola yenileme sayfasına gidip üye olduğunuz e-posta adresinizi girerek yeni şifrenizin üye olduğunuz e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
  3. Kayıt sırasında TC Kimlik numaramı neden girmek zorundayım?
    29/08/2006 tarihli, 26274 sayili Resmi Gazetede teblig edildigi üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarasi yazma zorunlulugu getirilmistir. T.C. Kimlik Numaranizi ögrenmek için tıklayın.© 2011 Kupa Gıda. Tüm Hakları Saklıdır.